Nazwa użytkownika

NEWSLETTER

Bądź informowany o nowych wydarzeniach!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Stowarzyszenie EUROLEGNICA zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Legnicy oraz powiatu legnickiego na bezpłatne szkolenie pt. "Budowanie projektu, finansowanie organizacji pozarządowych oraz przygotowanie wniosku o dofinansowanie", które odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2012 r. o godz. 9 w Legnicy przy ulicy Zielonej 16 (siedziba Stowarzyszenia EUROLEGNICA).
 
Prosimy o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie do dnia 10.12.2012r. na adres e-mail: eurolegnica@wp.pl

„Niezwykle Zwykła Młodzież” (NZM), to cykl spotkań partnerstwa wielu podmiotów z otoczenia młodzieżowego w Legnicy, którego celem jest wzrost efektywności działań skierowanych do dzieci i młodzieży. Terminem NZM partnerzy określają dzieci i młodzież wykluczoną oraz zagrożonych wykluczaniem społecznym czyli w praktyce wszystkich młodych legniczan.

Stowarzyszenie EuroLegnica, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego i Miasto Legnica zapraszają na coroczną konferencję organizacji pozarządowych w sprawie opracowania programu współpracy III sektora i Gminy na 2013 rok.
 
 

Czy można pokazać, a właściwie wyśpiewać, tragedię Holocaustu z uśmiechem na ustach, nie raniąc przy tym pamięci o zbrodniach i ich ofiarach? Jak najbardziej. Zespół Teatru im. Heleny Modrzejewskiej udowodnił to w sposób fenomenalny.
 

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Stowarzyszenie - Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych „Tratwa" zapraszają do udziału w programie edukacyjnym „Profesjonalna Organizacja”, skierowanym do organizacji pozarządowych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, zarejestrowanych w KRS, z siedzibą na terenie Dolnego Śląska.
 

LEGNICKA SZKOŁA LIDERÓW SPOŁECZNYCH to 64 godziny bezpłantych zajęć, realizowanych przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Młodzi Obywatele” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 
CELEM PROJEKTU jest zwiększenie poziomu zaangażowania społecznego oraz świadomości obywatelskiej, propagowanie idei wolontariatu i działalności organizacji pozarządowych na terenie subregionu legnickiego wśród młodych liderów grup formalnych

SZANSA dla spóźnialskich! Przedłużyliśmy termin składania deklaracji do udziału we FLOP SHOW do 30 września.
 
Zostało już mało czasu, by zadeklarować swój udział w wielkiej imprezie. Gorąco namawiamy do prędkiego dostarczenia dokumentu! To dla Was dobre miejsce, promocja oraz wyśmienita zabawa!
 
Szczegóły na stronie http://www.flopshow.teatravatar.pl/
Pozdrawiamy
 
FLOP Organizatorzy

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich legnickich organizacji pozarządowych. Jeśli chcesz by Twoja organizacja wzięła udział w III edycji FLOP SHOW, nie zapomnij wypełnić deklaracji.
 
Dopingujemy wszystkie organizacje do uczestnictwa w już III edycji Festiwalu Legnickich Organizacji Pozarządowych FLOP SHOW! By tego dokonać należy wypełnić deklarację i dostarczyć nam ją do 21 września.
 
Deklarację i regulamin znaleźć można na stronie internetowej FLOP SHOW:  http://www.flopshow.teatravatar.pl/start

Regionalny Ośrodek  Europejskiego Funduszu Społecznego w Legnicy zaprasza do udziału w szkoleniach poświęconych realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W aktualnej ofercie RO EFS w Legnicy znajdują się cztery jednodniowe szkolenia:

- Kontrola w projektach PO KL - 5.09.2012 - Legnica
- Monitoring i ewaluacja w projektach PO KL - 6.09.2012 - Legnica
- Kwalifikowanie kosztów w projektach PO KL - 11.06.2012 - Legnica
- Archiwizacja dokumentacji projektowej - 12.09.2012 - Legnica

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i chcesz wykorzystać swoje siły oraz zapał by pomagać innym… zostań wolontariuszem Lokalnego Inkubatora NGO w Legnicy.
 
zakres współpracy:
• wsparcie w prowadzeniu inkubatora,
• wsparcie przy organizacji konferencji,
• wsparcie działań marketingowych inkubatora,

mile widziane:
• chęć do nauki i rozwoju,
• umiejętności organizacyjne,
• odpowiedzialność i systematyczność,
• ukończone 18 lat,

Strony

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

Firma Trasnportowa Opole