Nazwa użytkownika

NEWSLETTER

Bądź informowany o nowych wydarzeniach!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Dyskusja o żywności w legnickich szkołach na sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej
 

To nie Prima Aprilis!!! 1 kwietnia odbędzie się wycieczka autokarowa "Przewodnickie topienie Marzanny". Legnickie PTTK zaprasza!!!

Trzydzieści  legnickich organizacji pozarządowych postanowiło zawiązać partnerstwo przystępując do POMOSTU, czyli Platformy Organizacji MOST.

Szanowni Państwo,
 
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Programie Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Zapraszamy wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić; chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.
 

Szanowni państwo
 
Zapraszamy w dniu 23 lutego 2012 (czwartek) o godzinie 17.00 na spotkanie, które dotyczyć będzie podpisania deklaracji współpracy przystąpienia do porozumienia na rzecz organizacji pozarządowych działających w Legnicy. Miejsce spotkania: ul. Rynek 9, I piętro sala konferencyjna. Budynek, w którym mieści się siedziba Cechu Rzemiosł Różnych.
 

5 marca upływa termin składania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie "Wsparcia dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wzmocnienie postaw obywatelskich wśród młodzieży z terenu Dolnego Śląska".

Chcesz zdobyć pieniądze na działania statutowe?

Konkursy czekają. Jesteś członkiem organizacji pozarządowej. Ty i Twoi przyjaciele macie głowy pełne pomysłów, ale nie wiecie skąd zdobyć środki na ich realizację? Odpowiedź jest prosta – napiszcie wspólnie projekt i otrzymajcie dofinansowanie.

W tym momencie otwarte są trzy konkursy, z których organizacje pozarządowe mogą skorzystać.

Poniżej zamieszczamy linki do stron internetowych:

Dobiegła końca tegoroczna edycja Balu Legnickich Organizacji Pozarządowych. Dlatego chciałbym wszystkim bardzo gorąco podziękować za przyjęcie zaproszenia i osobiste uczestnictwo w „ V Balu Legnickich Organizacji Pozarządowych”, który odbył się w dniu 11 lutego 2012 r. Dziękuję również za wspaniałą zabawę, współuczestnictwo w konkursach, zdrowego ducha rywalizacji, a także prezentacje indywidualnych organizacji.
 

Już po raz piąty odbył się Bal Legnickich Organizacji Pozarządowych. Na parkiecie spotkało się niemal 130 liderów, na co dzień zaangażowanych w życie społeczne Legnicy.

 
Jeszcze TYLKO TYDZIEŃ tj. do 09 stycznia 2012 r. czekamy na zgłoszenia liderów organizacji pozarządowych w 2011 roku.
 
Już po raz czwarty Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w partnerstwie zMiejską Radą Działalności Pożytku Publicznego ma przyjemność ogłosić konkurs na najbardziej aktywnego lidera organizacji pozarządowej.

Strony

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

Firma Trasnportowa Opole