Nazwa użytkownika

NEWSLETTER

Bądź informowany o nowych wydarzeniach!

Kalendarz

p w ś c p s n
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Witam,

Szanowni Państwo,
W imieniu Prezydium Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legnicy serdecznie zapraszam na posiedzenie MRDPP, które odbędzie się w dniu 14 listopada 2011 r. /tj. poniedziałek/ o godz. 15.00 w sali nr 9 (mały budynek Urzędu Miasta, parter).

Trzy zespoły robocze zaproponowały zmiany do programu współpracy między gminą a organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działalność na terenie Legnicy na rok 2012.

13 października w Klubie Nauczyciela odbyła się konferencja pt. „Program współpracy Gminy Legnica z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2012”.

W dniach 9-14 września 2011 r. w Krakowie odbyło się szkolenie Ochotniczek I-go stopnia zorganizowane przez Federację Stowarzyszeń „AMAZONKI” dla 14 Ochotniczek z polskich stowarzyszeń i klubów będących członkiniami Federacji, współfinansowane ze środków PFRON.

Konferencja organizacji pozarządowych działających na terenie Legnicy już w czwartek, 13 października. Przyjdź i zabierz głos w dyskusji nad przyszłorocznym programem współpracy z gminą Legnica!

Bal Miłośników Legnicy

SZANOWNI PAŃSTWO,

Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA skupia osoby, którym bliski jest rozwój kulturalny naszego miasta i jego bogate, historyczne tradycje.

W imieniu Fundacji im. Stefana Batorego mam zaszczyt zaprosić do udziału w dyskusji publicznej "Państwo i obywatel: jawność i jej granice".

Europejska Unia Aktywnych i Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zapraszają na spotkanie z kandydatami na posłów i senatorów.

Szanowni Państwo

Masz nie więcej niż 20 lat, mieszkasz na terenie byłego województwa legnickiego i chcesz się aktywnie włączyć w działanie Rady Młodzieży LGOM oraz pomóc w określeniu polityki młodzieżowej? Zapraszamy do udziału w naszym projekcie!

Szanowni Państwo,

Strony

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

Firma Trasnportowa Opole